Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: CCCXIII. Záhrobní legie, Brutální Výíři, Draug, Lamí svět.

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Odkazy se v tuto chvíli nachází celkem 150 odkazů, které jsou pravidelně kontrolovány!

 

Rozpis sekcí

 

Akce 19
Dračí doupě 17
Fantasy str. 45
Hry a hračičky 8
Programy 23
Vyhledávače 15
Zajímavosti 25

 

 

 

Fantasy stránky

 

Fantasy skupiny

Agara klan - Agara klan vládne všem, Agara jim káže, osud je k sobě přivede, přátelstvím je sváže.

 

Algor Mortis - Spřátelná fantasy skupina dřevěného šermu z Pelhřimova. Jejich LARPy jsou nezapomenutelné...

 

Atropos - Malá a řekl bych i relativně mladá skupina dřevěného šermu. Nicméně i takovéto skupiny mají na našem serveru svoje místo. ;)

 

Brutální Výíři - Další ze zajímavých fantasy skupin, které se potulují po Česká republice. ;) Podívejte se jim na web. ;)

 

CCCXIII. Záhrobní legie - Příbramská rozpadající se a tlející skupina záhrobního šermu.

 

Cravens - Cravens czech living fantasy group - prostě kamarádi... - :) Stránky mají pro někoho nádherný, pro někoho nepřehledný vzhled! Co se mě týče, tak se mi tento vzhled velmi líbí a vřele doporučuji.

 

Draug - Nadějný spolek (bohužel však z daleka). Jinak stránky je jaksi lehčeli laděná, ale to nevadí. Za to je velmi přehledná. ;)

 

Horda lam - Banda, kterou můžete často potkávat na rlzných dřevárnách a podobných akcích. Jsou to ostřílení bojovníci, umí zacházet s mnoha zbraněmi a jak v bitvách, tak i na LARPech jsou zdatními soupeři!

 

Hraničáři z východu - Začínájíci stránky LARPové skupiny v uzemí království Drnholeckého na východě Čech.

 

Konec světa - Skupina dřeveného šermu ze severu Čech (Tanvald), členové: Flincus, Harry Radar, Johny, Koutas, Sopak, Uruviel + spol.

 

Marodéři - Další ze "spřátelených" šermířských skupin, kteří tak nějak komunikují s Měsíčními vlky... ;)

 

Měsíční vlci - Českolipská skupina Měsíční vlci! Jedná se o skupinu, se kterou velmi spolupracuji. Jezdím s nimi na bitvy, často je fotím... Kdyby snad někoho zajímalo, proč toto všechno dělám, tak z toho důvodu, že jsem jedním ze zakládajících členů právě této fantasy skupiny. Veškeré další info najdete na stránkách této skvělé skupiny!

 

Mormegil - Další ze skupin dřevěného šermu (tentokráte z Jablonce nad Nisou). Mimochodem se sem tam vyskytnou na akcích jako je BPA či Bitva o Azeroth. ;)

 

Rozental Majesty - Zajímavě dělané stránky známé šermířské skupiny. Pokud jste o jich ještě nic neslyšeli, tak to je velká škoda. Buď nejezdíte na dřevárny a nebo se nezajímáte o ostatní fantasy skupiny...

 

SNAGA - Velmi pěkná stránka MORDORSKÝCH SKŘETŮ! Velmi kvalitní... Strašidelná! - :) Zase tak hrozné to není, nebojte! Ale mají to tam velmi pěkně a kvalitně udělané! Fakticky mohu taktéž vřele doporučit. Jo a mají pěknou sekci kontakty (to by se vám možná mohlo líbit)...!

 

Silver horde - Dosti spřátelená skupina s Měsíčními vlky. Můžete nás vidět proto velmi často spolu na různých dřevárnách a akcích. ;) Jsme takové dvě nerozlučné skupiny. :))

 

Šatr'hají stránka - Stránky Šatr'hajů (pražáků) - moc pěkně dělaná stránka... fakt super vzhled. Přeci ale nejde ani tak o vzhled, jako o obsah, že? Proto nyní tvrdím, že se jedná i po obsahové stránce o pěknou prezentačku... račte vstoupit!

 

Zorhajn - Stránky jedné fantasy skupiny z daleka... Taktéž pro mnoho z nás nemusím představovat. Pokud neznáte, mrkněte na jejich stránky a poznáte!

 

Altar - Nakladatelství ALTAR zná jistě každý, kdo se někdy stkal s pojmem jako je např. Dračí doupě nebo faktasy hra na hrdiny! Stránka funguje jako jakýsi rozcestník... obsahuje informace o nakladatelství titulech a kdo ví co všechno ještě! :) Mimochodem... hledáte-li nějaký modul do Dračího doupěte, projděte si ceníky a objednávejte!

 

Asociace Fantasy - Server ASF jistě příliš představovat nemusím. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších serverů, které se zabývají fantasy tématikou! Velmi si zde pochvaluji proslulý kalendář dřeváren, který je zde na velmi pěkné úrovni!

 

Book of the Dragon - Název stránky není jen někaký výplod přírody, ale jedná se o vystižné označení obsahu stránek. Vše je totiž vytvořeno jako velká kniha (opravdu dobrý nápad).

 

Bryn Myrddin - Zajímavá stránka... Obsahuje sem tam nějaký ten kostým i s popiskem! :) Mimochodem pozor na skřítky! Jsou to hrozné potvory!!!

 

Černý rytíř - Magic, Pán prstenů, Herry Potter, Mage Knight, Star Wars, Pokémon, Vampire, Warhammer, Warhammer 40000, Mage Knight, Dračí doupě, Dungeons&Dragons...

 

Deník vraha - Opravdu velice povedéná stránka... Náplní stránky je nečekaně příběh vraha. Nejde zcela pouze o nějaký sáhodlouhý text, nýbrž o celkem povedené ilustrace, které se vám jistě budou zamlouvat.

 

Dragon time - Vzhledově zajímavá stránka, která se pomalu, ale jistě začíná rozrůstat do větší velikosti. ;)

 

Emma Watson - Pamatujete na Hermionu z filmu o Harry Potterovi? Tak tato stránka je celá o ní! Najdete zde rozhovory s touto osůbkou, obrázky nejen do mobilu, videa a další a další věci.

 

Fantasy Planet - Další z obřích portálů! Tento pro změnu obsahuje relativně rozsáhlou galerii velmi zajímavých obrazů + ještě větší výber různých knih a titulů! Mimochodem kdo se zajímá o filmy (hlavně Pána prstenů), tak nezapomeňte navštívit tuto stránku.

 

Fantasy-Scifi - Úžasná stránka! Obsahuje snad veškeré informace o J.J.R.Tolkienovi + jeho velkolepém díle - Pán prstenů. Také zde najdete mnoho informací se se stejnojmeného filmu týče (postavy, galerie, recenze...). Taktéž mohu vřele doporučit!

 

Flincus - osobní stránky Flincuse z Konce Světa. Co tam asi najdete? :)

 

Genesis Excogitatus - Jedna z dalších RPG her na hrdiny odehrávající se ve velmi blízké budoucnosti na planetě Gaia. No, posuďte sami...

 

Harry Potter - Úžasná stránka o Harry Potterovy a nejen o něm. Stránka obsahuje obrázky z jednotlivých filmů, kvalitní fórum, wallpapery a dokonce několik her.

 

Hostinec U starého elfa - Fantasy a sci-fi, RPG, PC hry, Odkazy a mnoho dalších pěkných věcí! Tak či onak navštivte tuto stránku, jistě neprohloupíte! Nejedná se pouze o nějakou stránku s minimálním obsahem - právě naopak!

 

LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi - Server o scifi a fantasy knihách vydaných v ČR, SK nebo Československu; autoři, série, povídky. Možnost hodnocení, komentářů; tvorba vlastní knihovny.

 

Lord od the Rings (CZ) & (NET)- Nemá cenu tyto stránky rozebírat! Pokud vám něco říká Pán prstenů, jistě tyto dva odkazy znáte!

 

Naidon - Fantasy svět pro různá fantasy pravidla. Každý kontinent má své vlastní zákony a pravidla. Naidon je v neustálém vývoji a hledají se noví autoři.

 

Red Dragon - Hezná On-Line fantasy hra. Mrkněte se na ní... Jen vás předem upozorňuji na to, že funguje zdarma pouze do určité míry (jen na zkoušku) - jinak se za ní musí "tvrdě" zaplatit a to této hře rozhodně na popularitě nepřidá!

 

Mordreaud - Stránky strašného Frederika Mordreauda de Bruple!!! Zde také najdete jeden z nejrozsáhlejšího rozcestníku, co se šermu týče (dřevo, železo)!

 

Severský Larp-spolek - Databáze Larp-skupin ze severu Čech (pro lepší seznámení a komunikaci sobě blízkých i vzdálenějších skupin).

 

SFZin - Výborná fantasy stránka plná všeho možného (fantasy seznamka, inzerce, galerie, Battletech, DrD, Morrowind, Shadowrun, Warhammer...)!

 

Shogunovy stránky - Stránka jednoho "známého"... (sorry, ale fakt mě už nenapadlo, co o tvojí stránce napsat)

 

Siranie - Graficky zdařilý WEB o jednom z fantasy světů. WEB je nádherně roztříděn! Najdete zde jak bohy onoho světa, tak i jazyky, národy, země (prostě vše potřebné pro plnohodnotné hraní).

 

Srdce Erinelu - Vzhledově dobrá fantasy stránka... Erinel je smyšlený, prachobyčejný svět, nic víc, nic míň. Pravda, má bohatou historii, množství legend a příběhů, odvážné hrdiny, moudré draky a mnohé jiné fantastické tvory - to však nemění nic na tom, že to je jen svět. Ale Srdce Erinelu - to je něco úplně jiného, to není jen svět, to je něco mnohem víc...

 

StarGate - Skvěle provedený server o jednom výborném filmu a nejen o filmu - StarGate (herci, postavy, epizody, planety, rasy, techlonogie, slovník, symboly, galerie, citáty...)

 

Westgard - Další z povedených fantasy kreslených komixů. Fakt velmi povedené... mohu vřele doporučit. Myslím, že po důkladném prohledání stránek vás to může k ledasčemu inspirovat! :)

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek