Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: CCCXIII. Záhrobní legie, Brutální Výíři, Draug, Lamí svět.

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Odkazy se v tuto chvíli nachází celkem 150 odkazů, které jsou pravidelně kontrolovány!

 

Rozpis sekcí

 

Akce 19
Dračí doupě 17
Fantasy str. 45
Hry a hračičky 8
Programy 23
Vyhledávače 15
Zajímavosti 25

 

 

 

Akce (normální i fantasy)

 

AKCE Brejle - z pohledu účastníků je toto jedna z nejlepších akcí na odreagování na světě! :) Program této akce je sice vesměs daný, ale dobrovolnosti a volnosti se meze nekladou. Budíček je kdykoliv, sem tam dostanete i nějakou dobroučkou snídani, občas se zajdete opalovat nebo koupat ve vodičce... :)

 

Bezkrálí - Co se obrázků a grafiky vůbec týče, tak je tato stránka na docela pěkné úrovní (podle mého názoru). Konečně si taktéž mohu prohlédnout nějaké pěkně temné stránky! :) Co se obsahové stránky týče, tak je zde vše, co je potřeba pro započatí jedné z mnoha fantasy akcí! :)

 

Bitva o Azeroth - Fantasy akce - dřevárna (bitva), který je vytvořena na motivy nedné nádherné hry s názvem Warcraft III! Na bojišti se můžete setkat se všemi národy (lidé, orkové, elfové i nemrtví) i ostatní postavičky typu vesničani, atd. Jo a sem tam můžete zabloudit ve hvozdu... :)

 

Bitva u Minas Tirith - Další velmi oblíbená akce, ale které se obvykle sejde větší množství kvalitních šermířů, kteří mají rádi bitvy a LARPy.

 

Bitva pěti armád - Často navštěvovaná dřevárna (bitva)... Koná se v SEVERNÍCH ČECHÁCH blízko České Lípy! Je to snad největší dřevárna v tomto kraji. Každým rokem se jí účastní větší počet hráčů. Stránka je relativně pravidelně aktualizována a před bitvou obsahuje všechny případné informace. Co se organizace týče, tak si myslím, že je na velmi dobré úrovni! Obšem, né vždy platí - čím více lidí, tím je akce lepší...

 

Cintra - Válka o Cintru je bojová hra pro děti, fantasy bitva s dřevěnými zbraněmi v přírodě. Pořádá ji roverská družina Glaurung a další. Stránka je taktéž přehledná a není problém zde najít to, co je potřeba. Reportáže se taktéž dají číst! Co víc si můžeme přát, že? :)

 

Cormalen - Graficky jednoduchá stránka jedné dřevárny. Mimochodem neznamená,že když je stránka taková - "neudržovaná", že se nemůže jednat o pěknou akci zajímavým příběhem... Naopak mohu vřele doporučit!

 

Kalendář dřeváren - Informace a odkazy na velkou většinu dřeváren pořádaných v Čechách a na Moravě. Fak je to jedena z nejlepších a nejpřehlednějších stránek s kalendářem dřeváren! Spolu s kalendářem na stránkách Asociate fantasy se jedná o silnou dvojku!

 

Lamí svět - Úžasná akce, která se koná na "severu"... Nejedná se o zacela neznámou akci... Napovídají tomu i jména častých účastníků (skupin), jako je Horda Lam či Měsíční vlci.

 

Magnamund - Takový malý, krásný, bojů plný svět... Prostě hra plná překvapení! Jen si schválně přečtěte úvodní příběh ke hře... Uvidíte, že to zase taková nudná dřevárna jistě nebude!

 

Nofar - Dobrá dřevárna... prostě takový "malý" svět. Graficky sice pěkná, ale jinak trochu chaotická stránka. Ten, kdo není alespoň trochu zaběhnutej v hledání informací na NETu, tak to bude mít asi trochu těžké!

 

Pán prstenů - Další z velkých bitev... Opravdu velkých bitev... :) Stejně tak jako Bitvu pěti armád - i tuto bitvu vřele doporučuji.

 

Písně z LARPů - Všechny písně a skladby, které se zpívají na dřevárnách. Od bojovek až k promyšleným zpěvům.

 

RoKov - Ardalithova fantasy stránka, oficiální page LARPu RoKov, fantasy povídky, ardieho fantasy svět, mapy, tematické texty a zajímavé věci z fantasy prostředí.

 

Tardor - Konečně také nějaký ten svět! Jedná se o relativně malinkatou skupinku, která však nehraje vsé příběhy podle jasného a přesně určeného děje... příběh je totiž vytvářen jednáním hráčů (a to se mi líbí).

 

TAURCON - Další ze skvělých CONů, které se na našem území ČR pořádají. Myslím, že nemá cenu to zde rozebírat (ti co znají - znají... a ti co neznají, tak nechť poznají díky svojí účasti).

 

Vikomt - oficiální stránka - Jedná se o relativně propracovaný LARP. Sice neobsahuje extra velký počet hráčů, ale to snad nevadí! Jde přeci o hru a příběh, ne? :) Jinak na stránkách najdete vše potřebné (kontakty, pravidla, galerii).

 

Warhammer - Překrásná akce. Počtěte si na stránkách a uvidíte. Popravdě řečeno, pokud vám "heslo" Warhammer nic neříká, tak to máte bohužel docela smůlu a moc vám neporadím, ale jinak se jedná o úžasnou akci!

 

Zlenice - další z těch velkých bitev, které se na území České republiky konají... Vřele doporučuji navštívit stránky této akce! Najdete tam jak pravidla, tak i všemožné recenze, galerii, přihlášku, atd.

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek