Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

Zhotovení fotografií na objednávku

 

Sem tam se stane, že někdo chce udělat nějakou kopii fotografie a to buď digitální (digitální na fotopapír) a nebo klasické (fotopapír na fotopapír)... Cena za klasickou fotografii se pohybuje v řádech cca 7 Kč za fotografii (při procesu je použita digitální úprava fotografie, vloženo na kvalitní fotopapír Kodak). Převod z digitální do klasické podoby je o něco levnější a o něco méně kvalitnější - cena se pohybuje kolem 5 Kč za fotku. K ceně je pak připočítána cena poštovného, popř. příplatek za dobírku!

 

Reference

 

Pokud Aphraelovi nedůvěřujete v poslání či kvalitě fotografií, vřele doporučuji se obrátit na skupinu Měsíčních vlků, kteří mají od Aphrela prohlédnuté veškeré fotografie ze všech možných bitev... zatím bez jediné reklamace! :)

 

 

Vikomt 2003

 

BAMBAM v bojiBAMBAM - a jeho póza - sakram nedělejte si z něj furt srandu, že je tlustej jo?!!! Počkejte až vás potom přetáhne tou svojí paličkou... to už tak veselí nebudete, co?!
BAMBAM na tréněBAMBAM na trůně - jak mu to sekne, co? :) - akorád se tam jen trochu vrtěl... naštěstí se tomu trůnu nic nestalo (ale moc nechybělo)... on Staroch není zrovna moc nejlehčí... :)
BUMBUM ve vesniciBUMBUM ve vesnici - odpočívá před hospodou - i skřeti se musí někde najíst a napít... a vůbec, kdo řekl, že skřeti musí vždy všem škodit?!
Démon ve vesniciDémon ve vesnici - takovéto přepadení bylo celkem častý jev... bohužel je nešlo zprvu ničím zlikvidovat (respektive nikdo nevěděl, jak se dají zabít - ani sami démoni... no nic... co se dá dělat!)
DémoniDémoni - vždy připraveni zaútočit na jakékoholiv soupeře... jakmile se k někomu dostal, tak toho z dané osoby moc nezbylo, nu což... stane se...
Druidka a BUMBUMDruidka a BUMBUM - zkus se pohnout skřete a uvidíš... celkem obratná mrška... zvláště dobře vypadala jako nekroveverka - tam jí to fakt seklo
KompostKompost - Pro velkou sílu hvozdu zdejší, volám duchy zevnitř i z vnější, já pro vás získal velký dar. Dar z něhož život plyne, dar bez něhož život zhyne. Dar jehož esencí je duch, dar, z něhož, když vám odevzdám zbude jen puch. Ať z této síly jejíž část bude moje, ať z tohoto těla je hromada hnoje...
LajnaLajna - před "újezdem", který byl plný skřetů a krollů - zde došlo k částečné neorganizaci ze strany organizátorů (letos se to stávalo opravdu velmi často)!
Lesní mužLesní muž - pozor, ať z vás neudělá velký a zlý kompost! Po zabití několika "civilistů" se stal opravdu velmi silným protivníkem s velkou silou.
Mocné kouzloMocné kouzlo - odporné kouzlo... od té doby nemám rád stromy... - Ty mít rád les, les mít rád tebe. Chci vidět ... kterak strom jebe! :)
Moje elitní armádaMoje elitní armáda - letos se jim obzvlášť dařilo! Acorn, Gidbin, Lord Darkon, Satan-men, Drakz, Dagon a Staroch (bez Starocha budoucí Měsíční vlci).
Nehybní démoniNehybní démoni - a dvě zvědavé vesničanky - ta v tom červeném mi občas opravdu "pila krev"... zvláště pak, když jsem byl otravován do 6:30...
Nepřátelská stranaNepřátelská strana - jedni z nejlepších hráčů na Vikomtovi!!! Fakt perfektní CPčka! Sehraní! Organizovaní!
OdpočinekOdpočinek - i hráči musí občas odpočívat ne? A kdo by neodpočíval, když byl tolikanásobně znásilněn... Fakt mu to nezávidím!
OtecOtec - odletěl při konzultaci s ...
Ruský skopčákRuský skopčák - úchvatná "potvora" :) SUPER! A jak pěkně bojoval! Perfektní postavička! Na to se nedá zapomenout!
Sešitý BUMBUMSešitý BUMBUM - to ho ale muselo bolet... BUMBUM byl zabit, odtáhnut, rozpárán, vybrakován, sešit a zahozen...
Skřeti a necromantSkřeti a léčitel - ...celou dobu byl ten "léčitel" necromancer... - hrál to upravdu perfektně... Jen by se mi nechtělo tahat tu knihu.
Skřeti a ostatní...Skřeti a ostatní - naše neohrožená armáda zlejch - lesní démon, skřetí šaman, Drakz alias BUMBUM, Staroch a dva krollové...
Slepá kouzelniceSlepá kouzelnice - povšimněte si jejího krásného znaménka na čele... zasvědcení vědí (ale rybička je to pěkná, ne?)...
SochaSocha - nádherně zmalovaná... oni si totiž skřeti strašně rádi hrají a ještě raději si kreslí po všemožných sochách...
SochaSocha - ...další zmalovaná socha - resp. socha bude za chvilku zmalována!
SpolupráceSpolupráce - to je ale trojka, co :)
SvatyněSvatyně - později byla znesvědcena zlou stranou - fotka vznikla bez použití stativu na klasickém fotoaparátu s expozičním časem 1 s
ŠiškovecŠiškovec - na tohle prostě nemám slov... :) - a tohle má být budoucí člen Měsíčních vlků - Acorn? Ach jo!!!
ZlodějZloděj - na svém zasloužilém odpočinku - konečně si také okusil, jak se sedí na trůnu, kde kdysi sedával samotný VIKOMT!
Znasilnění hobitaZnásilnění hobita - BAMBAM právě znásilňuje mistra zloděje - všimněte si jejich výrazů - asi to nebylo příliš příjemné...
Znásilněný hobitZnásilněný hobit - s jedním životem a 4x vojetej! CHUDÁK! :) - ani se mu nedivím, že to s ním po poslením znásilněním seklo!

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek