Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

Zhotovení fotografií na objednávku

 

Sem tam se stane, že někdo chce udělat nějakou kopii fotografie a to buď digitální (digitální na fotopapír) a nebo klasické (fotopapír na fotopapír)... Cena za klasickou fotografii se pohybuje v řádech cca 7 Kč za fotografii (při procesu je použita digitální úprava fotografie, vloženo na kvalitní fotopapír Kodak). Převod z digitální do klasické podoby je o něco levnější a o něco méně kvalitnější - cena se pohybuje kolem 5 Kč za fotku. K ceně je pak připočítána cena poštovného, popř. příplatek za dobírku!

 

Reference

 

Pokud Aphraelovi nedůvěřujete v poslání či kvalitě fotografií, vřele doporučuji se obrátit na skupinu Měsíčních vlků, kteří mají od Aphrela prohlédnuté veškeré fotografie ze všech možných bitev... zatím bez jediné reklamace! :)

 

 

Vikomt 2002

 

Hlavní lidiAll "trůňáci" - hlavní lidé z LARPu - při úvodní audienci u VIKOMTA!!!
Bardovy narozkyBard - narozky (když si lidé uvědomili, že skřeti jim nechtějí ublížit, tak k nim začali chodit sami) - slyšel jsem něco o tom, že jedna dívčina k nim chodila až 6x denně... sakra, ta má ale výdrž!
BardDvorní bard - v akci... umí nádherně hrát na kytaru... zpět je sice takový všelijaký, ale jinak vypráví perfektní historky
GrupáčGrupáč - hromadné narozeniny - zepředu i zezadu - skřeti vědí jak na to - to mají za to, že nechtěli zaplatit vstup na skřetí festival!!!
VálečníkMistr Válečník - s kytarou v celé své kráse... jijak fakt dobrej člověk, kterej ví, jak se drží meč a také s ním dokáže patřičně zacházet!
New VikomtNový VIKOMT a jeho rádci - takový malý záskok... :) - no co... někdo to dělat musí nebo snad ne??? :)
Šaman a hůlkaŠaman - se svou kouzelnou hůlkou... mocná to zbraň - jeden z nejobávanějších nepřátel... jeho hůlka byla smrtící zbraní!
Šaman v bojiŠaman v boji - nejobávanější ze všech nepřátel - zde je vidět, jaký k němu měl každý respekt... bylo jinak cca 20 na jednoho, ale téměř nikdo se neodvážil se ho jen dotknout!
SkřetiSkřeti - odpočinek po bitvě... byli krutě pobiti... co se dá dělat... alespoň si mohou konečně na nějakou tu minutku odpočinout!
Skřetí přesunSkřeti - přesun směrem hospoda - a proč by měla chlastat jen ta "hodná" strana? Proč by si nemohli vzít také trochu pitiva skřeti a jejich kumpáni?
Skřetí přepadovkaSkřeti - přepadovka hospody... ožralové se bohužel ubránili - sakra a já jim tak fandil (kecám, jen jsem chtěl nějaké to pivko)
Skřetí šamanSkřetí šaman - čarující - podívejte, jak působí hromadná hypnoza v praxi
SluhaSlouha - náš černý sluha... :)
VrčekVrček - a slouha s holí (věděli jste, že vrci jsou hodňoučká, mírumilovná stvoření)

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek