Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

 

 

Bitva pěti armád 2005

 

Bílá armádaBílá armáda - takto to na BPA vypadalo, když se zvedla armáda elfů ze svého městečka a odešla vstříci svému osudu na bitevní pole (docela pěkná banda a to to rozhodně není všechno)...
Král skřetůKrál skřetů - tento (mě velmi známej "člověk") byl stejně tak jako loni králem temné armády skřetů - konkrétně Throqusharu.
LajnaLajna - jedna z nesčetných ukázek tzv. "lajny"... takovýto pohled je přítomen téměř na veškerých akcích (dřevárny, LARPy...)!
Lidé při dobýváníLidé při dobývání - už jsem se někdy vyjadřoval, jak nemám rád situace, když jsou za mnou "lidi" s luky a mnoha šípy a podemnou je armáda, která se snaží zahubit ty za mnou?
Na mostěNa mostě - malé střetnutí menšího množství vrků a o něco většího množství elfů a lidí na mostě vedoucí přes ...
NeviditelnostNeviditelnost - zvláštní až prazvláštní kouzlo, které nicméně velmi dobře funguje a jistě dokáže v mnohých případech pomoci.
PochodPochod - armáda se plahočí světem... v jejich patách se však pochybují mocné šiky lidských válečníků.
PřepadovkaPřepadovka - elfí armáda, přesvědčena obsadit skřetí město Gundabál byla nakonec (nejspíše nemile) překvapena vrky a skřety.
Sám proti přesileSám proti přesile... - ...stojí neohrožený bojovník a nebojím se říci "dřevárenský" veterán.
SchromážděníShromáždění... - ...světlé armády + příprava na přepadení Gundabálu. Později se však ukázalo že ono shromažďování trvalo poněkud déle a tak se strana zla vrhla na elfí armádu.
SiestaSiesta - že by trpasličí bojovnice po dlouhém a krvaném boji? :))
SkřetiSkřeti - malá skupinka skřetů se připravuje na útok početnější elfí armády
Sličné elfkySliční elfové (a hlavně elfky) - zavítali mezi naše řady, aby nám pomohli zbavit se temné strany a věčných bojů a nepokojů (uznejte sami, že jí to opravdu sluší)...
ŠíponošŠíponoš - tenhle člobrda nacpanej k prasknutí šípy se zdá být velmi nebezpečný... zkuste spočítat, kolik jich má u sebe... ;)
TančímeTančíme... - tohle bylo opravdu podlé... ne jednou jsem se musel smát při pohledu na tančící bandu nepřátel ... a když se třese celý tělo, tak se velmi špatně fotí!
Uhrančivý pohledUhrančivý pohled - tak tenhle pohled se mi opravdu líbil a to až tak, že jsem neodolal a šup... a je ve foťáku a později i na WEBu... ;)
ZlobřiZlobří idylka - jak si to krásně vykračují vstříci další z mnoha krvavých bitev, co? :)
Zhodnocení situaceZhodnocení situace bitvy - zprvu se zdálo, že na tom je temná strana výrazně lépe, ale později se ukázalo, že elfů a ostatních bílých bylo jen o něco více... ;)

 


 

Drows in action

 

BojovníkBojovník - jeden z obávaných bojovníků známých od Rozentálců... vypadá celkem nadupaně a nebezpečně... ;) v pozadí drowové...
ČernošiČernoši - Drowové... z povzdálí pozorují vývoj bitvy mezi elfí stranou a zástupy skřetů a trochou vrků. Nakonec se však sebrali a odcupitali kamsi do lesa.
DrowovéDrowové - neohrožená armáda kráčí lesem doprovázena zástupem světlé strany elfích přívrženců - krásný pohled, že? :)
Na pochodu do další bitvy - obávaní protivníci, každopádně dokázali hru velmi dobře oživit.
StřelecStřelec - sám... neohrožený DROW proti elfí přesile... Čím více se přibližoval, tím rychleji linie elfů ustupovala.
V akciV akci - proti armádě dobra (chudinky)... ale alespoň bylo o zábavu a fotografie postaráno... :))

 


 

Photos by BumBum & Lord Darkon

 

GrupaGrupa - taková malá skupinka... však vy již jistě víte kdo je na fotografii... ;) Podle mne - netřeba ještě více zmiňovat.
KráskyKrásky - naše dvě krásky... ale že jim to oběma sluší, co? :) Je těžké se pro jednu z nich rozhodnout, nebo snad nemám pravdu?
MyšákMyšák :) - jak kdosi v řadovce řekl -> bacha na toho černýho s tím myšákem vedle sebe! ;) No není to roztomilý?
TrojiceTrojice - "známá" trojice... úplně vlevo je Marry alias milovnice všeho, co se dá pít, uprostřed je můj "bráška" Satan-men z Měsíčních vlků a úplně vpravo je... ?
VýpadVýpad - ... resp. na bojišti to po vyfocení vypadalo asi takto -> krok a útok (jako bych to již někde slyšel).

 


 

Photos by Scull Breaker

 

ArénaAréna - nebyl jsem v aréně, ale podle fotek a podle toho, co jsem slyšel, tak tyhle dva rozhodně nepatří mezi pokročilé "šermíře", ale o klasické kydliče!
Don JuanDon Juan - v pobitevní rozmluvě jsem na tohoto bojovníka slyšel od žen, holek a dam jen a jen chválu (někdy až přílišnou)!
LidičkovéLidičkové - tóóóooolik lidiček se dívalo na průběh letošní arény... ;) To je dětí jako smetí... ;)
HvězdaHvězda - základ každého začínajícího bitkaře je štít... :) no a tenhle je celkem povedenej, co?
AziAzi od Rothase - další z "ukrutánských" bojovníků, kteří v bitvách celkem kvalitně vypomáhali v likvidaci nepřátelských jednotek!
TheodoraTheodora (jedna z vedoucích oddílu neslyšících) - krásná lučišnice a ještě krásnější dlouhý luk... no prostě nádhera!
ObránciObránci - elfí obránci v lajně... odhodlaní udělat cokoliv pro svého krále! Jinak ten s tou žlutou šerpou na hlavě... :) je Sindor... ;)
PavouciPavouci I - zástup pavouků kráčí planinou... nic je nemůže ohrozit... ničeho se nebojí...
PavouciPavouci II - a toto je pokračování slavné pavoučí skupinky...
PavouciPavouci III - a jedna krásná fotografie na závěr série pavouků... ;) (musím si trochu šplhnout)
SamSam alias Samuel - ... The KING. Alias letošní král elfů... kdo by ho neznal (skrytá reklama) -> je to jeden z členů Měsíčních vlků
TygrTygr - velmi dobrý válečník... opravdu machr, ale velmi často svým jednáním saje spolubojovníkům i protivníkům krev.
ÚsměvÚsměv - velmi dobrý bojovník a jinak děsně pohodovej člověk... co víc si můžeš přát? :))
StříberkaStříberka... - ...si užívá pobitevní siestu na popelnici. Jinak musíte uznat, že ji to v civilu (ta černá barva) sluší... ;)
SkupinovkaSkupinovka - naše milé pražandy... jeden, kterého neznám a sličná Aimirin... ;)

 

BumBumBumBum - první z "uměleckých" fotografií naší neohrožené skupiny Měsíčních vlků... Tentokráte foceno tak trochu silně proti sluníčku... :(
ČABísekČABísek - alias naše milované Sluníčko (že?)?! :) Zachycen těsně před tím, než lehnul a nikdo s ním pěkně dlouho nehnul! :(
FilipFilip - náš Don Juan Fíla... ;) Že mu to ale sluší, co... ženský? :) A už jsem raději ticho nebo to na další bitvě pěkně zchytám!
MarryMarry - tohle je naše poletucha v prostěradlu (za tohle mě fakt zabije)... Jinak fajn línej člověk, kterej nerad běhá s fotografem po bojišti. :'(
SmíšekSmíšek - a touto fotografií končí série vysoce "uměleckých" fotografií, ke kterým se uvolnili někteří členové Měsíčních vlků.
ElfíkElfík Marry - tohle je náš malý zábavný elfík... je s ní opravdu sranda a to nejenom na bojišti v lese, ale i na jiných bojištích... :)
MiMaMiMa - někde jsem slyšel, že prej jediové mají světelné meče, ale kdo ví... třeba to nebyla tak dost dobře pravda a mají nesvětélkující palice... ;)
MyslitelMyslitel MiMa - sakra, už to zase přemýšlí... ;) To je ztracenej případ!
VálendaVálenda - a když se nepředvádí a nebo nemyslí, tak se válí a válí a válí (a nebo jak o říká - opaluje se).
SedícíSedící Smíšek - po úmorném boji (přesila) nezbylo chudákovi bojovníkovi nic jiného, než se posadit a trochu si odpočinout.
SniperSmíšek alias sniper - ani si nedokážete představit, jak takovýhle stvoření dokáže znepříjemnit váš život neustálým házením šišek a podobných blbostí.
SkřetSkřet - další ze známejch jů... sice má na skřeta trochu černé oblečení, ale jinak dobrý, ne? :))
ZaklínačZaklínač - A to je náš starý známý Zaklínač... Fakt dobrej človíček a slušnej bojovník. Jen škoda, že se letos nepřidal k Měsíčním vlkům, ale na temnou stranu.
TrojkaTrojka - naše střeštěná trojka brejlařů - jinak pěkně vykutálená skupinka.
U lidí v pevnostiU lidí v pevnosti - malý odpočinek v lidské pevnosti... mimochodem jsem zde našel i smrkajícího Babetku... ;)
U ArmorikaU Armorika - u dalšího brejlaře Armorika na přátelské návštěvě... vylepšit zbraně, pokecat, zasmát se a hurá na skřety a podobné temné národy.
Nabírání silNabírání sil... - ...a xichtění do fotoaparátu je u Smíška tak trochu samozřejmostí... Škoda jen, že se tak často pózuje a xichtí a tak málo bojuje. :(
U vrkůU vrků - a toho je taková malá návštěva veškeré skřetí populace u vrčí pevnosti.
MsuliMsuli - a už si zase vykračuje v čele elfí armády... jen se divím, že se mu chce táhnout s tou sirkou... ;)
ČABiČABi - a jeho skřetí spolužák měří svoje síly při férovce. Na koho vsázíte, že vyhraje?
JEDIJEDI - Jako vystřižené z hvězdných válek, co? Nicméně celkem povedené foto MiMi a Zaklínače.
Lord DarkonLord Darkon - ach jo... už zase někomu dává pořádně nafrak... To je celej Darkon. :)
DrakzDrakz... - ...ukazuje jednomu "otravovi" z fóra na stránkách Měsíčních vlků, co to znamená být mistr v né jedné aréně.
Pic do elfíkaPIC do elfíka - a bum, a bác, a třísk a prásk... a pořádně tomu prostěradlu namlaťte, ať příště tak neprovokuje! :))
Zaklínač při bojiZaklínač při boji - tedy přesnější popisek by měl znít asi takto - zaklínač při ústupu před opravdu mnohonásobnou přesilou.
GardaGarda - král Samuel a jeho královská garda... to jsou ale fešáci, co? :)) ... a kde je těch dalších 20 z gardy? :))
AimirinAimirin - ... zahleděná a jistě i zamyšlená ...
ObludkaObludka - to vpravo je ta obludka, která se mi snažila nacpat tuhle přerostlou sirku do nosu... :) a to to zprvu vypadalo, že mě chce pouze přetáhnout přes hlavu.
Darkon a Scull BreakerSigurd, Darkon a Scull Breaker - a už tu máme další celkem slavnou část odhodlaných elfích bojovníků.
PochodPochod - slavný pochod zástupů elfů na skřetí města a pevnůstky... i když se nepřátelé postavili na odpor, nakonec byli krutě poraženi.
Satan-menSatan-men - můj "bráška", který stojí vedle elfí standarty s magickou ochranou a takovovu pěknou věcí, které se říká neviditelnost.
Smíšek a spol.Smíšek a spol. - a zase stojí ten malej pindivín na světlé straně... ;) vedle něj stojí Merik od samuelovy pardubické větve šermu.
StandaÚtok na Standu - udatný Lord Darkon se velmi obratně pustil do Standy, který následně pod náporem spolu s ostatními muset bojiště úprkem opustit!
BumBum a BahnoBumBum a Bahno jako zajatci - docela drsná kombinace pro okolní kolemjdoucí... Bahňáček a ani BumBum neměli slitování.
OdpočinekOdpočinek - po dlouhém dni není nic krásnějšího než pořádný odpočinek... ;)

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek