Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

 

 

Bitva pěti armád 2004

 

Schvalování zbraníSchvalování zbraní - velmi zdlouhavá procedura, která se koná vždy do velmi pozdních hodin... malý tip: čím později přijdete, tím je větší pravděpodobnost, že vám zbraň projde (ale odemne to nevíte)!
Arena 1Aréna 1 - krásný sousek... kdyby se "mlátili" klasickými - železnými zbraněmi, tak by mě opravdu zajímalo, jak by to dopadlo... rozseknuté břicho, přelámaná ruka...
Arena 2Aréna 2 - do arény se dostal i jeden z mých členů Měsíčních vlků... na fotce bohužel není (je na stránkách Měsíčních vlků)... mimochodem prokázalo se, že i s obojručkama se dá lehce porazit těžkooděnce se štítem!
Bílá stranaBílá strana - elfů, trpaslíků a lidí bylo tolik, že se mi ani nevedli všichni ti válečníci do objektivu. Vyfoceno těsně před chvílí, co se bílá strana vrhla na tu temnou!
ElfElf - nemám nic proti elfům (stejně jako trpaslíci a lidé mě krmí dobrými sušenkami), ale co to má sakra tenhle elfík na hlavě a proč má na sobě [džíny]?
Elf a skřetElf a skřet - to je krásná kombinace, že? Elf (téměř jako Legolas, co?), skřet a záškodník... :) Sakra, kde jsem k tomuto přátelskému snímku přišel?
Elfí králElfí král - letos elfové byli opravdu velmi populárním národem... jejich ladnost, se kterou bojovali se svými... ...dlouhými... ...zbraněmi... :)
ElfovéElfové - před přepadením posledního města temné strany (vrčího)... sice již tato velká armáda prešla přes skřetí města, ale i tak byla plná síly! :(
Elfíkové v lajněElfíkové v lajně - a jak jsem již několikráte psal - i mezi oddanými ukrutnými válečníci se najdou i nebezpečné a krásné ženy!
Elfové ve skřetím městěElfové ve skřetím městě - elfové se Starochem dobyli právě jedno ze skřetích měst - Throqushar... bitva to byla nelehká a byla doprovázena několika problémy...
GandalfGandalf - při rozmlouvání se "svou" světlou stranou... vyzbrojen svojí holí a kvalitním fotoaparátem je to kvalitní soupeř! Ještě chybí kouzlo flash (blesk - namontovaný k fotoaparátu)... :)
Chlupatý štítChlupatý štít - velmi kvalitní CPčka... mimochodem, u tohoto "pěšáka" se nemusíte bát toho, že by vám vypadly zuby jako se tomu stalo minulý rok.
KrálKrál - král byl napaden vrchním zlobrem a jeho zajatcem (tedy, popravdě řečeno - sličnou zajatkyní)... Zajatkyně nakonec byla zabita a tím také propuštěna.
KráskyKrásky - i takovéto krásky se objevují na bitvách! Bohužel jsem si nevšiml jejich kvalit v boji. Velmi by mě však zajímalo, jak doopravdy bojují!
Lidské městoLidské město - přepadeno temnou armádou. Zde se velmi uplatnil vrčí praporec (Lord Darkon). Lidé se zde ukázali jako velcí válečníci a velmi dlouho bránili svojí pevnost!
LučištníkLučištník - takto bych si představoval opravdového lučištníka - né nějakýho debílka v teplákách a pomalovaným tričku s kouskem dřeva a vlascem!
ModrásekModrásek - popravdě řečeno - u této fotky jsme se opravdu dlouho smáli... jen se podívejte na výrazy těch nepřemožitelných bojovníků... prostě je to cool! :)
ObchodniceObchodnice - při vyjednávání s hordou válečníků... mimochodem obchodnice a kovář byli velmi významné a velmi potřebné postavy!
PaličáciPaličáci - omlouvám se za tento komentář (ty paličáky), ale koukněte se na fotku... respektive, podívejte se na zbraně v jejich rukou...
Pavoučí síťPavoučí síť - pavouci v této bitvě sice prokázali svoje kvality, ale loňský ročník byl na pavouky opravdu bohatý. Ovšem nic proti letošku!
PěšáciPěšáci - horda velmi dobrých válečníků, v pozadí (pro někoho legendární) Ježura... více fotek s touto osůbkou neukážu... už proto, že se údajně nerada fotí!
SkřetiSkřeti - skřeti táhnoucí na několik přeživších trpaslíků a lidí... no, vše vypadalo pro temnou stranu dobře (nakonec se však přihnala banda elfů a najednou bylo všechno nadšení fuč)!
SkřetíciSkřetíci - bránící Throqushar! Sice to vše vypadalo nadějně (světlou stranu totiž potkaly velké problémy), ale nakonec se přihnala světlá strana se stojí zástavou a následně byli skřeti téměř úplně rozprášeni.
Skřetí městoSkřetí město - při tom, kdy si světlá strana donesla svojí zástavu... Elfové se vrhli na zbývající skřety a takto to vypadalo před tím, než elfové vtrhli do pevnosti.
Skřetí obranaSkřetí obrana - i když se Throqushar se svým králem bránili seč mohli, elfové město dobyli a skřetí král se smíchem utekl z boje s několika málo životy!
StandaStanda - se svým velkých kruhovým štítem potaženým kůží... jeho hokejové kladívko bylo také celkem nebezpečné. Ovšem i zbraně ostatních nebyli k zahození... jen musí být ve správných rukou!
Šmakův pokladŠmakův poklad - plný všemožných zářivých kovů... Proč to vypadá, jako kdyby místo pokladu byly v jeskyni balónky? No to jsem teda blázen!
VláskyVlásky - naší krásné černovlásky... :) V boji byli právě tito válečníci velmi kvalitními soupeři... Se svými zbraněmi umí velmi dobře zacházet!
VyhlídkaVyhlídka - při přepadení lidského města temnou stranou... kolem pevnosti se potulovalo spoustu různých národů... popravdě řečeno - byl to doopravdy celkem mazec!
ZajatkyněZajatkyně - putující spolu s pavouky. Později byla prodána veliteli zlobrů, který ji později poštval na krále, který se zrovna "poflakoval" kolem a domníval se, že se mu od zajatce nemůže nic stát!
ZlobrZlobr - resp. jejich velký kápo! :) Výborný pomocník (jak na světlé, tak i na temná straně), ale musí se zlobrům velmi dobře zaplatit! Pak se dějí věci...
Speciální jednotkySpeciální jednotky - zde stáli na straně dobra (sakra... taky nemůžeme dostat úplně všechny CPčka!!!), grrr... :) nicméně, velmi kvalitní bojovníci!!!
Světlá stranaSvětlá strana - pohled na světlou stranu, která je až po okraj plná elfů... za nimi (trochu níže) by pak byli vidět lidé a trpaslíci...
Temná stranaTemná strana - větší část vrčí armády... v čele s mocným vrčím králem Samuelem... o něco níže (pod vrky) se pak nacházejí obě dvě armády skřetů...
Závěrečná bitvaZávěrečná bitva - obrovská závěrečka, která se koná vždy po těch dlouhých dnes všemožných bitev, questů... na levé straně se tentokráte objevila strana temna (se zlobry) a na pravé straně byla světlá strana...
RozeběhRozeběh - a máme tu finální rozeběh temné strany na tu světlou... tentokráte se již nehrálo na nějaké lajny... temná strana šla do bitvy s přesvědčením, že prostě vyhraje a jak to dopadlo?!
SkřettUdatný Skřett - jako obvykle byla tato postava jednou z těch nejlepších, které se v temné straně vrků objevila... je čest sloužit pod jeho velením... musíte ho však na slovo poslouchat...
VýhraVýhra - šílená oslava po zlikvidování posledních přisluhovačů světlé strany... takovou radost jsem opravdu dlouho neviděl! Králové se se povznesli nad hlavy svých příslušníků... někteří zase rychle spadli zpět. :)
AndurilAnduril - po vyhlášení všech výsledků byl temné straně předán mocný meč Anduril, který následně putoval napříč celou temnou stranou a zase zpět do rukou jednoho velmi dobrého skřetího krále!
BaldonBaldon - a takto to vypadalo po velké závěrečné bitvě... chvilku před tím, než temná strana vrků zlikvidovala veškerý odpor ze světlé strany elfů, trpaslíků a lidí (tedy spíše nějakých bílých prostěradel)!
ZlobřataZlobřata - a jejich úlovky! Nedovete si představit, co to bylo pro mne za utrpení - chodit s těmi princeznami a zlobry jako krátký doprovod!!!
Staroch a jeho bandaStaroch a jeho banda - zrádce... již druhým rokem ho přemlouvám, aby se přidal k mojí sebrance pod "Měsíční vlky", ale on né... on musí být vždy na té druhé - světlé straně...
ZpěváciZpěváci - jen chci připomenout, že mezi touto sebrankou zpívá i legendární Ježura, do které se zbláznil ne jeden udatný válečník... :)
ThroqusharThroqushar - Měsíčními vlky (i mnoha ostatními válečníky) nazývaní jako ti druzí skřeti... neznamená to však, že by to byla nějaká horší sebranka!

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek